Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pre vašich miláčikov.
Pro Plan cat
Pro Plan

Objavte rad PURINA® PRO PLAN® pre mačky

Každé krmivo PURINA® PRO PLAN® je vyrobené tak, aby poskytovalo 100 % základných živín, ktoré vaša mačka potrebuje.
Pro Plan pre mačky

Pro Plan pre mačky
Novinka
Objavte NOVÝ DIZAJN PRO PLAN®
Skvelá chuť, ktorú váš domáci miláčik miluje, teraz v novom modernom balení.

V PRO PLAN® veríme, že výživa je základom dlhodobého zdravia a východiskom pre úžasný život vášho domáceho miláčika. Zoznámte sa s novým obalom, ktorý vám uľahčí výber správneho krmiva pre jeho potreby.
Získajte vzorky krmiva PRO PLAN® Cat zadarmo!

Dajte nám vedieť, kde najradšej pospáva vaša mačka, a získajte tak pre ňu lahodnú odmenu!

Objavte PRO PLAN® STERILISED
Sponzorované
Pro Plan

Objavte PRO PLAN® STERILISED

Vedeli ste, že kastrované mačky majú špecifické potreby? PRO PLAN® STERILISED je rad krmív špeciálne vyvinutých veterinármi a odborníkmi na výživu spoločnosti Purina na ochranu zdravia kastrovaných mačiek.

PURINA® PRO PLAN® pre mačiatka
Krmivo
PURINA® PRO PLAN® pre mačiatka
Náš rad krmív pre mačiatka je špeciálne navrhnutý tak, aby podporoval ich zdravý vývoj a zabezpečil im čo najlepší štart do života.
Pro plan cat
Krmivo
PRO PLAN® pre dospelé mačky
Náš rad krmív PRO PLAN® pre dospelé mačky podporuje ich imunitný systém vďaka vedecky vyvinutej kombinácii zložiek a prispieva k ich skvelej kondícii. Má tiež posilňujúci účinok na zdravie obličiek a zubov.
PRO PLAN® pre staršie mačky
Krmivo
PRO PLAN® pre staršie mačky
Náš rad krmív PRO PLAN® pre staršie mačky, vyvinutý odborníkmi na podporu zdravého starnutia, obsahuje jedinečnú zmes živín s antioxidantmi, prebiotikami a omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami, ktoré preukázateľne zlepšujú kvalitu života starších mačiek vo veku 7+ a pomáhajú predĺžiť ich život.

Preskúmajte naše krmivá:

Využitie sily vedy

Ako majiteľ ste to vy, kto najviac prispieva k zdraviu a pohode vašej mačky, preto vám radi poskytneme všetky naše odborné znalosti a poznatky týkajúce sa výživy a starostlivosti o domácich miláčikov.

Usilovne pracujeme na výskume zdravotných problémov domácich zvierat a zameriavame sa najmä na tie oblasti, ktoré najviac ovplyvňujú kvalitu života mačiek a ich majiteľov.

PRO PLAN® Veterinary Diets pre mačky

Rad terapeutických krmív pre mačky PRO PLAN® Veterinary Diets pomáha veterinárnym lekárom poskytovať nutričnú podporu pri riešení špecifických zdravotných problémov mačiek. Tieto krmivá, ktorých zloženie navrhli renomovaní odborníci na výživu, umožňujú zvýšiť účinnosť všeobecných liečebných postupov pomocou špecifických a vedecky overených receptúr.

Pro Plan logo

Odborné články PRO PLAN®:

Pro Plan