S nadšením pre vašich miláčikov.
Pro Plan
Pro Plan

Objavte rad PRO PLAN®

V PRO PLAN® veríme, že strava, ​ ktorá poskytuje 100 % živín, je najlepším základom pre dlhodobé zdravie, pohodu a úžasný život vášho domáceho maznáčika.

V spoločnosti PURINA® PRO PLAN® veríme, že výživa je základom dlhodobého zdravia a východiskom pre nádherný život vášho domáceho maznáčika.

Preto je PRO PLAN® skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú kŕmiť svojich domácich miláčikov stravou založenou na najnovších vedeckých poznatkoch vychádzajúcich z viac ako 90 rokov odborných znalostí a skúseností.

Ponúknite svojmu domácemu miláčikovi všetky živiny, ktoré potrebuje, s produktmi PURINA® PRO PLAN®, ktoré sú presne navrhnuté tak, aby čo najlepšie využívali vysokokvalitné zložky, efektívne vstrebávanie živín a preukázané špecifické výhody v každej fáze jeho života - od podpory imunity u šteniat a mačiatok až po podporu duševnej pohody u dospelých psov a mačiek. Keďže krmivo je zároveň kľúčom k srdcu vášho domáceho maznáčika, všetky naše výrobky ponúkajú lahodnú chuť, ktorú si zamilujú.

Objavte PRO PLAN® pre psov
Pre psy
Objavte PRO PLAN® pre psov
Veríme, že výživa je základom dlhodobého zdravia a pohody. Objavte naše produkty prispôsobené všetkým potrebám vášho psa.
Objavte PRO PLAN® pre mačky
Pre mačky
Objavte PRO PLAN® pre mačky
Vyvinuli sme rad moderných, kompletných a vyvážených receptúr, ktoré vašej mačke ponúkajú vynikajúcu výživu s vedecky overenými výhodami, ktoré jej pomáhajú udržať si dlhý a zdravý život.