Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pre vašich miláčikov.
Pro Plan Yellow Lab
Pro Plan

Objavte sortiment PRO PLAN® pre psy

Každé krmivo PRO PLAN® je vyrobené tak, aby poskytovalo 100 % základných živín, ktoré váš pes potrebuje.​
Prečo vybrať Pro Plan®pre svojho psa?
Krmivo Pro Plan® so zľavou 15 %!

Získajte kód a nakupujte u našich vybraných partnerov krmivo Pro Plan pre psov a mačky so zľavou.

Pro Plan Yellow Lab
Naša výživa
PRO PLAN® pre dospelé psy
Náš sortiment suchých krmív pre dospelé psy je zložený z vysokokvalitných surovín a obsahuje kľúčové živiny, ktoré pomáhajú podporovať zdravé kĺby pre aktívny životný štýl, udržiavať ich srsť lesklú od korienkov až po končeky a zabezpečiť dobrú starostlivosť o chrup.
Pro Plan senior
Naša výživa
PRO PLAN® pre staršie psy
Od 7 rokov veku začína váš pes starnúť a jeho mozog tiež. PRO PLAN® pre staršie psy obsahuje exkluzívnu zmes živín, ktoré pomáhajú vášmu psovi zostať čulý, bdelý a aktívny, zlepšujú jeho mentálnu bystrosť a schopnosť reagovať.
Pro Plan puppy
Naša výživa
PRO PLAN® pre šteňatá
Rad PRO PLAN® pre šteniatka, špeciálne vytvorený veterinármi a odborníkmi na výživu Purina, im pomáha získať najlepší možný štart do života. Náš rad založený na kolostre podporuje prirodzenú obranyschopnosť šteniat a pomáha im zvládať každodenné výzvy.
Využitie sily vedy

Vy ako majiteľ ste ten, kto najviac prispieva k pohode svojho psa. A my sme sa zaviazali zdieľať s vami všetky naše skúsenosti z oblasti výživy a starostlivosti o domácich maznáčikov, aby ste mu mohli ponúknuť zdravý život.

Usilovne pracujeme na výskume problematiky zdravia psov a zameriavame sa na faktory, ktoré najviac ovplyvňujú životy psov a ich majiteľov.

PRO PLAN® pre psy

Sortiment pre psov obsahuje širokú škálu potrebných ingrediencí/receptúr, ktoré pokrývajú 12 liečebných postupov a umožňujú lekárom zefektívniť liečbu pomocou cielenej, vedecky overenej diéty.