Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pre vašich miláčikov.
Muž so psom bežiaci po pláži

Náš vplyv

Usilujeme sa o zdravší a šťastnejší život ľudí a ich domácich miláčikov, pomáhame rozvíjať prosperujúce komunity a spravovať zdroje pre budúcnosť.

Infografika - krajina

Čo všetko dokážeme ovplyvniť

Jednotlivci, rodiny a domáce zvieratá

Každý majiteľ domáceho maznáčika si praje, aby jeho zviera prežilo dlhý, zdravý a šťastný život. Ako spoločnosť zameriavajúca sa na starostlivosť o zvieratá sa neustále snažíme zvyšovať štandardy výživy, zdravia a pohody domácich maznáčikov.

Komunity

Keďže veríme, že puto medzi domácim miláčikom a človekom ponúka mnoho výhod, vytvárame tak riešenia, ktoré zlepšujú úlohu maznáčikov v domácnosti a starostlivosť o nich.

Planéta

V spolupráci s našimi partnermi a zúčastnenými stranami sa usilujeme o dosiahnutie udržateľného využívania prírodných zdrojov a nulového dopadu našich činností na životné prostredie.

Zistite viac

Žena zdvíhajúcu mačku
Náš vplyv
Naše záväzky
Sme odhodlaní zlepšovať životy domácich miláčikov a tých, ktorí ich milujú, a preto sme si dali 10 záväzkov, ktoré plánujeme splniť do roku 2023.
Ryšavá mačka u veterinára
Náš vplyv
Spolupráca s charitatívnymi organizáciami
Sme hrdí na to, že podporujeme popredné charitatívne organizácie, ktoré zdieľajú naše hodnoty - od organizácií na ochranu zvierat až po tých, ktorí propagujú domácich miláčikov ako praktických a terapeutických spoločníkov pre ľudí.
Žena s bígľom pracuje na notebooku
Náš vplyv
Maznáčikovia v práci
Chceme prispieť k tomu, aby boli pracoviská priateľské k domácim miláčikom dostupné pre všetkých.
S miláčikmi je nám lepšie cena žena sedí so psom
Náš vplyv
Cena Better With Pets
Cieľom tejto ceny je podporiť sociálnych inovátorov, ktorí sa zameriavajú na využitie sily puta medzi domácimi miláčikmi a ľuďmi pre zdravie a pohodu celej spoločnosti.

Zoznámte sa s Purinou

Pes s mačkou na kolenách majiteľa
Zoznámte sa s Purinou
O nás
Veríme, že keď sú ľudia prepojení so svojimi domácimi miláčikmi, ich život je oveľa bohatší. Toto presvedčenie je teraz základom všetkého, čo robíme a výrobkov, ktoré vyrábame po celom svete.
Žena so psom pri notebooku
Zoznámte sa s Purinou
Spýtajte sa nás
Vaše otázky týkajúce sa našich výrobkov, prevádzky a dopadu na planétu sú pre nás dôležité, pretože veríme, že transparentnosť môže spotrebiteľom umožniť, aby boli pri svojom rozhodovaní oveľa informovanejší.
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Ak máte otázku týkajúcu sa vašej mačky vašho psa alebo akéhokoľvek výrobku Purina, členovia nášho tímu vám radi pomôžu.