Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pre vašich miláčikov.
Sme hrdí na naše značky

Sme hrdí na naše značky

Jasné oči, lesklá srsť a hravá povaha sú charakteristickými znakmi každého zdravého domáceho zvieraťa. A všetko sa začína správnou stravou. Preto neustále pracujeme na rozvoji vedy o zdraví a výžive domácich zvierat. So spoločnosťou Purina si môžete byť vždy istí, že váš domáci miláčik bude šťastný, zdravý a silný.

Značky pre mačky

Felix krmivo pre mačky
Felix
Objavte neodolateľný sortiment výrobkov Felix, ktorý uspokojí potreby každého štvornohého nezbedníka. Chutné jedlá, ktoré sú ako doma pripravené, so senzačnými kombináciami ingrediencií a chutí, ktoré potešia zmysly vašej mačky: aromatické želé, omáčky a dokonca aj chrumkavé polevy! Niet divu, že inteligentné mačky Felixa milujú.
Gourmet® krmivo pre mačky
Gourmet
Rad Gourmet je vyrobený podľa najvyšších štandardov chuti a pôžitku a poteší aj tie najnáročnejšie mačky, ktoré si v živote žiadajú to najlepšie. Rad Gourmet ponúka širokú škálu chutí a textúr v šiestich radoch - Gold, Perle, Mon Petit, Soups, Solitaire a Nature's Creations - všetky príchute sú pripravené v pohodlných jednorazových porciách.
Purina One mačky
Purina ONE CAT
Purina One je špeciálne vyvinutá tak, aby spĺňala kompletné nutričné potreby mačiek. V ponuke sú krmivá pre obe životné štádiá a pre rôzne životné štýly. Pokročilá výživa na mieru v krmive Purina One znamená, že už za 3 týždne môžete vidieť rozdiel v podobe viditeľného posilnenia zdravia vašej mačky.
Friskies® pre mačky
Friskies® pre mačky
Osobnosť vašej mačky prináša do vášho domova niečo jedinečné. Aby sme vám pomohli zabezpečiť vašej mačke šťastný a zdravý život, vyvinuli sme špeciálne krmivo pre mačky Friskies®, ktoré poskytuje 100% kompletnú a vyváženú výživu. Môžete si vybrať zo širokej ponuky chutných receptúr, ktoré si vaša mačka zamiluje, vďaka čomu vás bude môcť prekvapovať a tešiť sa s vami z každého dňa ešte dlhé roky.
Objavte PRO PLAN® pre mačky
PRO PLAN® pre mačky
Každá mačka má iné výživové požiadavky, ktoré sa menia v rôznych obdobiach jej života. Krmivá radu PRO PLAN® sú odborne zostavené tak, aby spĺňali mnohé z týchto meniacich sa potrieb. Vďaka využitiu najnovších vedeckých poznatkov môže krmivo PRO PLAN® poskytovať vedecky overené výhody, ktoré pomáhajú podporovať pohodu počas celého života. Od výživy podporujúcej imunitný systém a superpotravinových receptúr, až po veterinárne diéty a výživu na zlepšenie funkcie mozgu, citlivej kože a trávenia.
PPVD mačka
PRO PLAN® Veterinary Diets
Rad PRO PLAN® Veterinary Diets bol vytvorený s cieľom pomôcť veterinárnym lekárom poskytovať výživovú podporu pri špecifických zdravotných problémoch mačiek. Sortiment klinických diét a súvisiacich produktov umožňuje veterinárnym lekárom zvýšiť účinnosť celkového liečebného procesu pomocou cielených, vedecky podložených a overených receptúr.
Dentalife Mačka
Dentalife® pre mačky
Lahodná dentálna pochúťka vám vďaka svojej chrumkavej a pórovitej štruktúre ľahko a účinne pomôže pri každodennej starostlivosti o zuby vašej mačky.
Cat Chow®
Cat Chow®
Krmivo pre mačky Cat Chow je navrhnuté tak, aby optimálne uspokojovalo špecifické potreby vášho štvornohého spoločníka. Krmivo Cat Chow, ktorého zloženie obsahuje vysokokvalitné bielkoviny a prírodné ingrediencie, poskytuje mačkám 100 % kompletnú a vyváženú stravu, ktorá im umožňuje žiť nádherný a zdravý život. Krmivo navyše obsahuje Naturium - špecifickú kombináciu prírodných vláknin, ako aj prírodný zdroj probiotík na podporu zdravého trávenia.

 

 

 

Značky pre psov

Darling
PURINA® DARLING DOG®​
Darling je kompletné krmivo pre dospelých psov, ktoré skvelo chutí vďaka starostlivo vybraným ingredienciám. Vitamíny a minerálne látky poskytujú telu živiny. Bez prídavku umelých farbív.​
Objavte PRO PLAN® pre psov
PRO PLAN® pre psy
Každý pes má iné požiadavky na výživu, ktoré sa v rôznych fázach jeho života menia. Krmivá radu PRO PLAN® sú odborne zostavené tak, aby spĺňali mnohé z týchto meniacich sa potrieb. Vďaka využitiu najnovších vedeckých poznatkov môže krmivo PRO PLAN® poskytovať vedecky overené výhody, ktoré pomáhajú podporovať pohodu počas celého života. Od výživy podporujúcej imunitný systém a superpotravinových receptúr až po veterinárne diéty a výživu na zlepšenie funkcie mozgu, citlivej kože a trávenia.
PPVD Pes
PRO PLAN® Veterinary Diets
Rad PRO PLAN® Veterinary Diets bol vytvorený s cieľom pomôcť veterinárnym lekárom poskytovať výživovú podporu pri špecifických zdravotných problémoch psov. Sortiment klinických diét a súvisiacich produktov umožňuje veterinárnym lekárom zvýšiť účinnosť celkového liečebného procesu pomocou cielených, vedecky podložených a overených receptúr.
Adventuros dog
Adventuros
Pochúťky Purina Adventuros sú určené pre psov s prirodzeným zmyslom pre dobrodružstvo a sú plné vzrušujúcich príchutí, ktoré čakajú na to, kedy si ich váš pes vychutná!
Dentalife Pes
Dentalife
Táto zubná pochúťka na každodenné použitie vedecky preukázateľne znižuje tvorbu zubného kameňa. Pochúťka pôsobí vďaka prirodzenému čistiacemu účinku a má jedinečnú poréznu štruktúru s výraznými výstupkami, ktoré masírujú ďasná.
Friskies pre psov
Friskies® pre psov
S vašim psom vás spája jedinečné puto a je dôležitou súčasťou každej rodiny. Aby boli vaši psy šťastný a zdravý, krmivo Friskies® je vytvorené tak, aby obsahovalo 100 % kompletnú a vyváženú výživu. Krmivo je vytvorené na základe chutných receptúr, ktoré psy milujú, takže sa budú na svoje jedlo každý deň tešiť.
Dog Chow®
Dog Chow®
Receptúry Dog Chow sú vytvorené tak, aby čo najlepšie podporovali zdravie a aktívny život našich štvornohých priateľov. Aby sa cítili milovaný. Pri vývoji receptúr Dog Chow sme zohľadnili to, že psy majú špecifické výživové požiadavky, ktoré závisia od ich veku a plemena. Aby sme splnili individuálne nutričné požiadavky, vytvorili sme rad granúl a kapsičiek prispôsobených potrebám konkrétnych psov.
PURINA ONE pre psov
ONE Mini
Psy malých plemien majú špecifické výživové potreby. Preto máme chutné recepty, ktoré sú prispôsobené týmto potrebám. Vysokokvalitné zložky a bielkoviny pomáhajú udržiavať rovnováhu črevného mikrobiómu vášho psa, čo je dôležité pre podporu správneho trávenia, imunitného systému a celkového zdravia.