Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pre vašich miláčikov.
Pes a mačka sa hrajú

Výber domáceho maznáčika

Zaobstarávanie nového domáceho maznáčika je radostná udalosť! Potrebujete pomôcť s výberom správneho plemena alebo mena? Zvažujete, či si adoptovať nového štvornohého priateľa z útulku, alebo si vybrať priamo od chovateľa? V každom prípade sme tu pre vás s množstvom odborných rád.

Budeme mať psa

Tak ako ku všetkým dôležitým rozhodnutiam, aj k obstaraniu nového šteňaťa treba pristupovať zodpovedne. Skôr ako si šteniatko prinesiete domov, prečítajte si všetky dôležité informácie. Len tak si budete istí, že ste si vybrali správne plemeno pre vás a váš životný štýl.

Budeme mať mačku

S rozhodnutím zaobstarať si mačku sa spája množstvo otázok. Ktoré plemeno je pre vás to pravé? Ste pripravení na temperamentné šantenie roztopašného mačiatka, alebo bude vášmu životnému štýlu viac vyhovovať stoický pokoj a vyrovnanosť staršej mačky?

Pes vzhliada k majiteľovi
Ako sa pripraviť
Najlepšie mená pre psov
Hľadáte meno pre svojho nového štvornohého priateľa? Tu je niekoľko praktických rád, čo treba pri výbere zohľadniť a čomu sa vyhnúť. Inšpirovať sa môžete aj naším zoznamom najobľúbenejších mien pre psov.
Mačka pozerajúca sa do fotoaparátu
Ako sa pripraviť
Najlepšie mená pre mačky
Priniesli ste si domov nemú tvár a neviete jej nájsť to správne meno? Zozbierali sme naše najlepšie návrhy mien pre mačky - od klasických až po moderné prezývky, aby ste mali z čoho vyberať.

Zistite viac

Sediace psy sa pozerajú opačným smerom
Perfektná voľba
Sprievodca rôznymi typmi psov
Rôzne plemená psov majú rôzne potreby. Či už hľadáte športového pohyblivca, spoločenského povaľača alebo priateľa do prírody, máme pre vás rady, ktoré vám pomôžu nájsť toho pravého.
Pes vzhliada k majiteľovi
Perfektná voľba
Plemená psov
Nájsť ideálneho psieho spoločníka nie je jednoduché. Na výber je toho naozaj veľa! Náš test vám prezradí, ktoré plemeno sa najlepšie hodí k vášmu životnému štýlu. Pozrite si ich všetky v našom katalógu plemien.
Brown and Ginger Tabby mačky sedí na pohovke
Odborníci spoločnosti Purina radia
Sprievodca plemenami mačiek
Hľadáte mačku, ktorá by dobre zapadla do vašej rodiny? Je vaším snom čarovná šelma s čiernym kožúškom alebo potrebujete hypoalergénne plemeno? Poradíme vám pri výbere a pomôžeme vám nájsť toho správneho štvornohého priateľa.
Dve mačky sedeli na pohovke
Odborníci spoločnosti Purina radia
Plemená mačiek
Od svojho vzniku je spoločnosť Purina priekopníkom inovácií vo výžive domácich zvierat, ktoré pomáhajú psom a mačkám žiť kvalitnejšie a dlhšie. Život s mačkou je bohatší, ale vyžaduje si aj zodpovedný prístup. Ako najlepšie určiť, ktoré plemeno bude vyhovovať vášmu konkrétnemu životnému štýlu? Urobte si náš test alebo si prezrite naše stránky s výberom plemien.
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Ak máte otázku týkajúcu sa vašej mačky vašho psa alebo akéhokoľvek výrobku Purina, členovia nášho tímu vám radi pomôžu.