Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pre vašich miláčikov.
Mačka sa obzerá cez rameno

Náš výskum

História inovácií v priebehu rokov.

Už viac ako sto rokov sa v Purine zameriavame na vedecké poznatky o výžive domácich maznáčikov a jej vplyve na zdravie. Práve my sme prišli s prelomovými objavmi, ktoré nastavili nové štandardy v ich výžive a v celom tomto odvetví.

V dnešnej dobe je získať informácie o výžive domácich miláčikov jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Je však pomerne náročné nájsť tie spoľahlivé. Preto sme v roku 2018 založili Purina Institut, ktorý zdieľa vedecké poznatky o výžive s veterinárnymi a vedeckými odborníkmi a pomáha tak domácim miláčikom prežiť lepší a dlhší život.

Purina Institute vedie prevratný výskum, na ktorom sa podieľa viac ako 500 vedcov a odborníkov na starostlivosť o domácich miláčikov, ktorí pracujú v rozsiahlej sieti ôsmich výskumných a vývojových pracovísk po celom svete. Veľkosť nášho tímu pre výskum a vývoj nemá obdoby. Zahŕňa širokú škálu špecialistov, vrátane odborníkov na výživu, veterinárov, expertov na správanie, imunológov, chemikov, molekulárnych biológov, potravinárskych vedcov, odborníkov na chuť produktov alebo špecialistov na genomiku a bioinformatiku.

Jednou vecou sme si istí - naša práca sa nikdy nekončí. Nikdy sme sa nenaučili dosť a nikdy nebudeme vedieť všetko. Preto neustále pokračujeme v objavovaní poznatkov, ktoré pomáhajú zlepšovať život našich maznáčikov.

Dan Smith, viceprezident a riaditeľ výskumu a vývoja, Nestlé Purina.

Byť súčasťou Nestlé, najväčšej svetovej potravinárskej a výživovej spoločnosti, prináša mnoho príležitostí na skúmanie súvislostí medzi zdravím domácich miláčikov a ľudí. Vďaka zdieľaniu odborných znalostí medzi našimi vedeckými tímami využíva Purina Institut kľúčové poznatky, ako sú napríklad probiotiká a pokles kognitívnych funkcií. Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o našich špičkových výsledkoch alebo preskúmať obrovské množstvo vedeckých zdrojov, ktoré sú k dispozícii vďaka Purina Inštitútu, navštívte www.purinainstitute.com.

Náš vedecký odkaz

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Ak máte otázku týkajúcu sa vašej mačky vašho psa alebo akéhokoľvek výrobku Purina, členovia nášho tímu vám radi pomôžu.