Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pre vašich miláčikov.
PURINA ONE Hero Image
Purina ONE Dog

Pokročilá výživa pre vášho malého psa

.

Viditeľné výsledky na celkovom zdraví vášho psa s naším radom PURINA ONE® Mini

Kŕmte svojho psa chutným krmivom prispôsobeným jeho nutričným potrebám s PURINA ONE® MINI < 10 kg: pokročilá receptúra, ktorá podporuje prirodzenú obranyschopnosť vášho psa.

Vyrobené z mäsa alebo rýb, ktoré sú v zložení na prvom mieste a poskytujú skvelú chuť a výživu.

Granuly Mini: dajte svojmu psovi to, čo potrebuje
Granuly Mini: dajte svojmu psovi to, čo potrebuje
Psy malých plemien majú špecifické výživové potreby. Preto máme chutné receptúry, ktoré sú prispôsobené týmto potrebám. Vysokokvalitné zložky a bielkoviny pomáhajú udržiavať rovnováhu črevného mikrobiómu vášho psa, čo je dôležité pre podporu správneho trávenia, imunitného systému a celkového zdravia.

Kapsičky Mini: Chuť a zdravie v každej porcii

Vysokokvalitné krmivá v šťave, ktoré sú ľahko stráviteľné a špeciálne navrhnuté pre malú papuľku vášho psa. Váš malý chlpatý priateľ môže vyskúšať chutné receptúry s jemnými kúskami a zeleninou, aby si vychutnal rozdiel.

65 - 70 % všetkých obsiahnutých bielkovín
Sponzorované
Purina ONE Dog

65 - 70 % všetkých obsiahnutých bielkovín tvorí živočíšna zložka​

Psy malých plemien majú špecifické výživové potreby. Preto odborníci spoločnosti PURINA® vyvinuli krmivo PURINA ONE® MINI< 10 kg: pokročilá výživa prispôsobená potrebám vášho psa. Objavte chutnú kombináciu chrumkavých granúl a mäkkých kúskov, špeciálne vyvinutú pre malú papuľku vášho psa. Krmivá PURINA ONE® sú bohaté na vysokohodnotné bielkoviny a 65-70 % z celkového množstva bielkovín obsiahnutých v granulách je živočíšneho pôvodu.