Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pre vašich miláčikov.
Pes s mačkou na kolenách majiteľa

Ako sa starať o domáce zvieratá

Všetko, čo potrebujete vedieť o domácich zvieratách, nájdete práve tu! Či už sa staráte o šteniatko, mačiatko alebo staršieho spoločníka, riešite problémy so správaním alebo zdravím, naši odborníci sú tu vždy pre vás. Už takmer 100 rokov s nadšením pomáhame našim domácim miláčikom žiť zdravý a šťastný život.

Odborníci radia, ako sa starať o mačku

Pokiaľ ide o starostlivosť o mačku, je dobré spoľahnúť sa na rady odborníkov.

Zaujíma vás, čo hovorí spoločnosť Purina o výžive, správaní, vývoji, zdraví a ďalších oblastiach života mačiek? Prečítajte si naše odborné články.

Odborníci radia, ako sa starať o psa

Súčasťou správnej starostlivosti o psa je pochopenie jeho potrieb. Prečítajte si články od našich odborníkov a zistite, čo hovoria o výžive, správaní, zdraví alebo výcviku.

Mačka s veterinárom za chrbtom
Odborníci spoločnosti Purina radia
Zdravie a starostlivosť
Trpí váš domáci miláčik tráviacimi ťažkosťami alebo zápalmi uší? Staráte sa o gravidnú mačku alebo bojujete s nepríjemnými parazitmi? Nech už máte akékoľvek problémy, naši odborníci sú tu, aby vám pomohli. Prečítajte si naše články o zdraví a získajte cenné rady, ako riešiť bežné problémy a kedy je čas navštíviť veterinára.
Pes čaká na jedlo v miske
Odborníci spoločnosti Purina radia
Kŕmenie a výživa
Nie ste si istí, kedy prejsť z krmiva pre šteňatá alebo mačiatka na krmivo pre dospelých a ako často by malo vaše zviera dostávať svoju potravu? Pozrite si naše články o kŕmení a výžive a získajte rady od našich odborníkov.
Mačka a pes sa hrajú s hračkami
Odborníci spoločnosti Purina radia
Správanie a školenie
Je záhadou, že sa niekedy správajú smiešne, niekedy nevypočítateľne. Niekedy to môže byť dokonca príznakom niečoho vážnejšieho. Prezrite si články, ktoré vám pomôžu lepšie pochopiť vášho domáceho miláčika, poradia vám, ako ho vycvičiť, a odporučia, kedy je vhodné vyhľadať odbornú pomoc.
Starší čokoládový/hnedý labrador s hlavou v rukách majiteľa
Odborníci spoločnosti Purina radia
Senior
Doprajte svojmu domácemu miláčikovi krásnu starobu. Tipy našich odborníkov vám pomôžu so všetkým, od zdravotných problémov až po správnu výživu.
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Ak máte otázku týkajúcu sa vašej mačky vašho psa alebo akéhokoľvek výrobku Purina, členovia nášho tímu vám radi pomôžu.