Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pre vašich miláčikov.
PPVD Pes
Pro Plan Vet Diets

Objavte rad PURINA® PRO PLAN® Veterinárne diéty pre psov​

Sortiment veterinárnych diét, ktoré spĺňajú výživové požiadavky pri špecifických zdravotných problémoch psov.

Zistite viac o účinnej klinickej výžive PRO PLAN Veterinary Diets.

Receptúry terapeutických krmív PURINA® PRO PLAN® Veterinárne diéty sú výsledkom desiatok rokov vedeckého výskumu a našich najnovších poznatkov z oblasti veterinárnej medicíny a klinickej výživy. Ponúka širokú škálu receptúr, ktoré spĺňajú zdravotné nároky mačiek a psov trpiacich konkrétnymi ochoreniami a vyhovujú ich stravovacím potrebám.

Pozrite sa na výrobky určené na špecifické zdravotné problémy:

Kompletné diétne granulované krmivo pre dospelé a staršie psy, ktoré s klinicky overenou účinnosťou pomáha zlepšovať mozgové funkcie a svojím špecifickým zložením podporuje kognitívne funkcie starších psov.

Viditeľné výsledky do 30 dní.

Kompletné diétne konzervované krmivo pre psy všetkých vekových kategórií, vyvinuté na základe vedeckých poznatkov, určené na podporu výživy počas rekonvalescencie a zotavovania po úrazoch, pri podvýžive a chorobách.

Kompletné diétne granulované krmivo pre šteňatá a dospelé psy určené na podporu funkcie kože pri dermatózach a nadmernom pĺznutí.

Bolo preukázané, že kompletné diétne granulované krmivo pre dospelé psy pomáha regulovať hladinu cukru (glukózy) v krvi u psov s cukrovkou (diabetes mellitus).

Kompletné diétne krmivo pre šteňatá a dospelé psy, vyvinuté na základe vedeckých poznatkov, pomáha pri diagnostike a liečbe intolerancie a alergie na krmivo.

Sortiment kompletných diétnych krmív pre šteňatá* a dospelé psy obsahujúcich vysoko stráviteľné zložky a probiotiká (zdroj vlákniny, ktorá podporuje zdravé baktérie v črevách), ktoré pomáhajú riešiť tráviace problémy a podporujú zdravie čriev. ​

*Granule.

Kompletné granulované krmivo pre šteňatá, dospelé a staršie psy špeciálne vyvinuté na zlepšenie pohyblivosti a podporu zdravých kĺbov.

Sortiment kompletných diétnych krmív pre dospelé a staršie psy, vyvinuté na základe vedeckých poznatkov, určený na podporu funkcie obličiek v prípade chronickej obličkovej nedostatočnosti. Diéta je vhodná aj na zníženie tvorby močových kameňov*. ​

*Granule

Kompletné diétne granulované krmivo pre šteňatá* a dospelé psy, vyvinuté na základe vedeckých poznatkov, určené na podporu funkcie pečene pri chronickej pečeňovej nedostatočnosti a na zníženie ukladania/hromadenia medi v pečeni. ​

*Šteňatá od 14 týždňov veku.

PRO PLAN FortiFlora Canine Probiotic (probiotikum pre psov) je doplnkové krmivo pre šteňatá a psy, ktoré preukázateľne podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu psa, znižuje riziko tráviacich problémov a udržiava rovnováhu črevnej mikroflóry.

Vďaka svojej skvelej chuti sa môže PRO PLAN FortiFlora Canine používať aj ako ochucovadlo. Obsah 1 vrecúška probiotika jednoducho nasypte na bežné krmivo psa raz denne.

Kompletné diétne granulované krmivo pre dospelé a staršie psy, ktorého zloženie je vyvinuté na základe vedeckých poznatkov, pomáha rozpúšťať a predchádzať opätovnému vzniku struvitových kameňov.

Kompletné diétne granulované krmivo pre dospelé psy, s klinicky overeným účinkom na zníženie nadváhy a udržanie optimálnej telesnej hmotnosti.