Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pre vašich miláčikov.
Žena venčiaci psa vonku

O nás

Veríme, že maznáčikom a ľuďom je spolu lepšie.

Náš príbeh

Puto medzi domácimi miláčikmi a ľuďmi je jedinečné, plné priateľstva, spoločných zážitkov a lásky. V Purine veríme, že keď sú ľudia a maznáčikovia spolu, je ich život bohatší. Preto už takmer 100 rokov vyvíjame chutné krmivá, ktoré pomáhajú žiť lepší a zdravší život mačkám a psom bez ohľadu na vek a životný štýl.

Naše portfólio obľúbených značiek každý deň ovplyvňuje milióny životov. Ponúkame široký výber kompletnej a vyváženej výživy, ktorá zahŕňa rôzne cenové kategórie, od dobrej až po výnimočnú, aby bola dostupná skutočne pre každého.

Sami sme nadšenými chovateľmi domácich miláčikov a vieme, že kvalitná výživa môže pomôcť zvieratám a ich majiteľom prežiť spoločne šťastnejší, zdravší a dlhší život. Vytvárať bohatší život pre domácich miláčikov a ich milujúcich majiteľov ľudí je to, čo robíme najlepšie, a prečo dáva naša práca zmysel.

Domácim miláčikom a ľuďom je spolu lepšie.

Náš cieľ

Purina sa na celom svete snaží o to, aby maznáčikovia a aj ich milujúci majitelia žili bohatší život. Náš cieľ vychádza z nášho dedičstva a presvedčenia, že ľuďom a maznáčikom je spolu lepšie. Odráža naše odborné znalosti a našu pomoc pri zvládaní výziev okolitého sveta. Ide o motiváciu, ktorá našich pracovníkov inšpiruje každý deň.

O čo sa usilujeme

Načúvame všetkým zainteresovaným stranám a sledujeme, čo je pre nich najdôležitejšie. Zisťujeme, aké majú otázky a na aké oblasti je dôležité sa zamerať, aby sa Purina stala najdôveryhodnejšou spoločnosťou v starostlivosti o miláčikov v celej Európe.

Naša vízia

S postupným vývojom a transformáciou Puriny z výrobcu krmív pre domácich miláčikov na celý ekosystém starostlivosti o ne hľadáme nové cesty, ako poskytnúť chovateľom v danej oblasti to najlepšie a naplniť náš cieľ vytvárať bohatšie životy pre domácich miláčikov a ich milujúcich majiteľov.

Iba spojením našich odborných znalostí a bohatého portfólia krmív pre domácich miláčikov s novými obchodnými modelmi a partnerstvami pomôžeme viacerým ľuďom zažiť úžasné výhody, ktoré nám domáci miláčikovia prinášajú do života.

Budujeme ekosystém Purina, aby sme sa stali popredným poskytovateľom starostlivosti o domácich miláčikov. Od výživy podporujúcej život, až po zážitky, ktoré majitelia domácich miláčikov hľadajú, a to nielen v podobe krmiva.

Hlboko veríme, že keď pomôžeme ľuďom prežiť bohatší život vďaka domácim miláčikom, stanú sa naše ambície skutočnosťou. Potom si zaslúžime, aby sme boli vnímaní ako najdôveryhodnejšia voľba majiteľov v oblasti starostlivosti o domácich miláčikov, ktorá môže trvať po celý život ich maznáčika.

Žena zdvíhajúcu mačku
Naše záväzky
Sme odhodlaní zlepšovať životy domácich miláčikov aj ich milujúcich majiteľov. Preto sme prijali 6 záväzkov, ktoré chceme do roku 2023 naplniť.
Ryšavá mačka u veterinára
Podporujeme dobročinné organizácie
Sme hrdí na to, že môžeme podporovať popredné charitatívne organizácie, ktoré zdieľajú naše hodnoty. Pomáhame všetkým – od ochrancov zvierat až po organizácie, ktoré vychovávajú praktických a terapeutických spoločníkov pre ľudí.
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Ak máte otázku týkajúcu sa vašej mačky vašho psa alebo akéhokoľvek výrobku Purina, členovia nášho tímu vám radi pomôžu.