Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pre vašich miláčikov.
Ryšavá mačka a čokoládový/hnedý labrador sedeli pri kŕmení majiteľov

Naši partneri z radov charitatívnych a neziskových organizácií

Sme hrdí na to, že podporujeme niekoľko charitatívnych a neziskových organizácií. Také, ktoré zdieľajú naše hodnoty, či už sa zaoberajú ochranou zvierat alebo predstavujú domácich miláčikov ako praktických a terapeutických spoločníkov pre ľudí.

Naša vášeň pre zvieratá sa neodzrkadľuje len v našich produktoch. Chceme pomáhať milujúcim majiteľom, aby mohli dať svojim maznáčikom všetko, čo potrebujú k zdraviu a šťastiu.

Považujeme za samozrejmé podporovať záslužné veci, presadzovať tú najlepšiu starostlivosť o domácich miláčikov, predchádzať krutosti a zdieľať naše skúsenosti. Sme tiež hrdí, že môžeme podporovať niekoľko organizácií, ktoré zdieľajú naše hodnoty. Náš záber je široký - od organizácií na ochranu zvierat až po tie, ktoré predstavujú domácich miláčikov ako praktických a terapeutických spoločníkov pre ľudí. Spoločne s nimi vytvárame programy, ktoré podporujú domácich miláčikov i ľudí, ktorí ich milujú. Viac sa o našich troch hlavných charitatívnych partneroch dozviete tu.

Beagle sedí majiteľke na kolenách, zatiaľ čo ona pracuje
Čo dokážeme
Maznáčikovia v práci
Chceme, aby mal každý možnosť pracovať tam, kde sú miláčikovia vítaní
Žena zdvíhajúcu mačku
Náš vplyv
Naše záväzky
Chceme dopriať lepší život maznáčikom a ľuďom, ktorí ich milujú. Preto sme sami sebe dali 10 rôznych úloh, ktoré splníme do roku 2023.
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Ak máte otázku týkajúcu sa vašej mačky vašho psa alebo akéhokoľvek výrobku Purina, členovia nášho tímu vám radi pomôžu.