Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pre vašich miláčikov.
Beagle sedí majiteľke na kolenách, zatiaľ čo ona pracuje

Maznáčikovia v práci

Predstavte si budúcnosť, v ktorej sa domáce zvieratá a ľudia budú mať ešte lepšie. Budúcnosť, kedy si bude môcť brať svojho domáceho maznáčika do práce väčšina ľudí, nie len pár šťastlivcov.

V Purine veríme, že maznáčikom a ľuďom je spolu lepšie.

Chceme, aby viac ľudí zažilo všetky úžasné výhody, ktoré domáci miláčikovia prinášajú: od lepšieho zdravia až po veselšie pracovisko. Preto sme z programu Maznáčikovia v práci urobili jeden z našich 10 záväzkov Purina in Society. Chceme prispieť k tomu, aby sa pracoviská priateľské k domácim miláčikom stali možnosťou pre každého.

Tu sa dozviete, ako si môžete vytvoriť vlastný program Maznáčikovia v práci!

Domáci miláčikovia v práci a aktualizácie COVID.

Teriér sedí na kolenách ženy, ktorá pracuje na notebooku
Maznáčikovia v práci
Som zamestnávateľ
Objavte šesť krokov pre zavedenie programu Maznáčikovia v práci – a všetky spôsoby, ako z toho budú ťažiť vaši ľudia aj vaša firma.
Zlatý retriever sedí pri stole so skupinou ľudí v práci
Maznáčikovia v práci
Som zamestnanec
Všetko, čo potrebujete vedieť o zavedení programu Maznáčikovia v práci tam, kde pracujete – vrátane návrhov, ako tento nápad predložiť svojmu nadriadenému.
Kľúčové benefity

V Purine môžeme mať domácich miláčikov v našich kanceláriách už od roku 2003. Vykonali sme aj prieskum s ďalšími spoločnosťami, ktoré majú skúsenosti s výhodami spojenia ľudí a domácich miláčikov na pracovisku. Všetky tieto skúsenosti a výskumy nám dali skutočný prehľad o tom, ako skvelé veci môžu domáci miláčikovia firmám a ich zamestnancom ponúknuť.

Náš výskum

V roku 2017 sme vykonali výskum* s tisíckami milovníkov domácich miláčikov v celej Európe, aby sme zistili, čo si myslia o programe Maznáčikovia v práci.

  • 40 % ľudí s domácimi miláčikmi v práci tvrdí, že to zlepšuje rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.
  • 24 % ľudí s domácimi miláčikmi v práci tvrdí, že to zlepšuje vzťahy na pracovisku.
  • 45 % ľudí s domácimi miláčikmi v práci tvrdí, že to vytvára uvoľnenejšiu atmosféru.
  • 50 % zamestnancov, ktorí v práci nemajú zavedený program Maznáčikovia v práci by to považovalo za prínos.

*Výskum spoločnosti Purina uskutočnila porovnávacia štúdia Engage Research as a Pets v Work Benchmark Study, Omnibus a Quality Research v máji 2016. Európsky prieskum s tisíckami milovníkov domácich miláčikov v celej Európe v máji 2017.

Výhody programu Maznáčikovia v práci

Maznáčikovia v práci (PAW)

Vitajte v našom pracovnom svete.

Sme naozaj hrdí, že pracoviská našich majiteľov sú priateľské k psom, a že existuje rastúca komunita milovníkov domácich miláčikov, ktorí nás vítajú v práci každý deň, chceme to vyštekať zo striech! (Aj keď na strechu nesmieme, takže radšej nie). Tak sa usaďte a my vám s malou pomocou našich priateľov prezradíme všetko. S láskou, Purina tím Maznáčikovia v práci (Pets At Work - ďalej PAW).

Všetci v Purine sme presvedčení, že ľuďom a maznáčikom je spolu lepšie, či už v práci alebo pri zábave. Aký je lepší spôsob, ako to premeniť na skutočnosť, ako ich privítať v našom každodennom kancelárskom živote? nápad Maznáčikovia v práci sme u nás v Purine do praxe zaviedli od roku 2003, pričom naše zásady Maznáčikovia v práci platia od roku 2010 a dávajú všetkým zamestnancom možnosť priviesť si do kancelárie svojich štvornohých kamarátov. Teraz máme v programe PAW takmer 50 psích kolegov – pokiaľ ide o našich kolegov za veľkou mlákou, niektorí si môžu myslieť, že sa zbláznili, keď sa pokúsili prekonať svetový rekord tým, že si do kancelárie priviedli 280 psov!

Od zahájenia PAW pred viac ako 12 rokmi sme zaznamenali mnoho výhod prítomnosti psov v kancelárii, od spokojnejších zamestnancov až po zníženie stresu. Tieto výhody sa netýkajú len nás a našich majiteľov, ale aj ostatných zamestnancov – ako sa mnohí zhodujú, pracovné prostredie je príjemnejšie a atmosféra veselšia.

Aby sa do našej svorky mohli pripojiť aj nováčikovia, tím Purina odborníkov, ktorí milujú domácich miláčikov, vyvinul na mieru upravený trojfázový program zaškolenia, ktorý psom a majiteľom uľahčí vstup do sveta PAW. Súdiac podľa všetkých našich vrtiacich chvostov a širokých úsmevov našich majiteľov aj ich priateľov, program PAW sme zvládli ľavou zadnou. Prevedieme vás naším programom PAW, aby ste sa dozvedeli všetko o tom, ako sme docielili tento úspech na našom pracovisku.

Bígľ pri stole so škatuľami Bonio
Maznáčikovia v práci
Máte záujem o zavedenie programu Maznáčikovia v práci na vašom pracovisku?
Chceme využiť naše skúsenosti s povoľovaním prítomnosti domácich zvierat v našich kanceláriách a pomôcť ostatným spoločnostiam urobiť to isté. Pokiaľ máte záujem o to, aby vaše pracovisko bolo priateľské k domácim zvieratám, kontaktujte nás a my vám pomôžeme!