Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pre vašich miláčikov.
Žena hovoriaca s buldogom

Naša filozofia výživy

Každý maznáčik si zaslúži skvelú výživu.

Vytvárame svet, v ktorom naši miláčikovia žijú dlhšie, a kde je pomocou výživy možné zvládnuť aj tie najnáročnejšie zdravotné problémy.

Všetko, čo robíme, riadi naša vízia a neutíchajúca láska k maznáčikom. Práve pre nich využívame 90 rokov vedeckých skúseností v oblasti výživy, fyziológie a správania, aby sme objavovali nové možnosti, posúvali hranice a navrhovali riešenia, ktoré prinesú zásadné zmeny. Našou úlohou je predstaviť si nemožné a nájsť cestu, ako môže výživa zaistiť všetkým maznáčikom lepší a dlhší život.

Táto filozofia ovplyvňuje rozhodnutia, ktoré robíme a princípy, ktorými sa každodenne riadime.

Naše princípy sú:

1. Všetky psy a mačky by mali dostávať skvelú výživu

Veríme, že skvelá výživa by mala byť dostupná všetkým psom a mačkám na celom svete. Preto ponúkame široký výber produktov, ktoré umožňujú majiteľom vybrať to najvhodnejšie krmivo pre ich domáceho maznáčika. Chceme, aby každý z nich vedel, že naše krmivo spĺňa, alebo dokonca prekračuje zákonné a priemyselné normy a aby mal istotu, že si vybral správne.

2. Výživa znamená porozumieť nielen ingredienciám, ale predovšetkým živinám

Veríme, že výživa znamená rozumieť živinám, nie len jednotlivým ingredienciám. Tie najlepšie zložky potom spolupracujú s ostatnými a vzájomne posilňujú svoj efekt. Premyslene zostavená zmes živín je pre miláčikov stráviteľnejšia a užitočnejšia ako samotná zložka. Preto naše krmivá nie sú obyčajnou zmesou jednotlivých ingrediencií ale zohľadňujú, ako rôzne zloženie ovplyvňuje celkové zdravie maznáčika.

3. Stále pracujeme na inováciách a zameriavame sa na výživové potreby, bezpečnosť a pohodu maznáčikov

Neustále pracujeme na inováciách a sústredíme sa na výživové potreby, bezpečie a životnú pohodu maznáčikov. Výživové štúdie, ktoré vykonáva naše Centrum starostlivosti o domáce zvieratá, pomáhajú lepšie porozumieť prirodzeným preferenciám, potrebám výživy a správania. Náš vyškolený personál sa stará o psy a mačky s rešpektom a láskou, pretože my sami sme nadšenými chovateľmi domácich miláčikov.

4. Kŕmenie by malo byť príjemným zážitkom, ktorý poskytne optimálnu výživu

Okrem príjemného zážitku by kŕmenie malo zároveň poskytovať aj optimálnu výživu. Preto každé naše krmivo ešte pred tým, ako sa dostane do misky vášho maznáčika, spĺňa európske a národné regulačné normy. Priemyselné normy sú pre nás iba začiatok. Naše výrobky ich nielen spĺňajú, ale mnohé z nich idú nad ich rámec a dobrovoľne sa riadia smernicami Európskej federácie výrobcov krmív pre domáce zvieratá (FEDIAF), ktoré vedú výrobcov k tomu, aby boli ich krmivá pre miláčikov bezpečné. To všetko robíme preto, aby sme našim maznáčikom dopriali optimálnu výživu.

5. Výživové potreby domácich maznáčikov sú jedinečné

Sme presvedčení, že nutričné potreby našich domácich miláčikov sú jedinečné. Preto sme sa stali v tejto oblasti svetovou jednotkou. Nechceme len sledovať vývoj krmivárskeho odboru, no sami ho posúvame dopredu. Preto napríklad študujeme najrôznejšie otázky - od príčin obezity domácich zvierat až po vplyv trendov a objavov v ľudskej výžive.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Ak máte otázku týkajúcu sa vašej mačky vašho psa alebo akéhokoľvek výrobku Purina, členovia nášho tímu vám radi pomôžu.