Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pre vašich miláčikov.
Purina One
Purina One

Zoznámte sa s PURINA ONE®

Zoznámte sa s PURINA ONE® Bifensis – pokročilou výživou, ktorá pomáha chrániť črevný mikrobióm vašej mačky a posilňuje jej imunitný systém.

Naše odborné znalosti

Purina ONE® sú krmivá vyvinuté veterinármi a odborníkmi na výživu spoločnosti Purina® na základe dlhoročných inovácií v oblasti krmív pre domáce zvieratá. Ponúkame širokú škálu receptúr prispôsobených špecifickým potrebám vašej mačky a pripravených z vysokokvalitných surovín.

Naši špičkoví odborníci na výživu vám teraz prinášajú novú Purinu ONE® Bifensis®. Pokročilá výživa, ktorá pomáha chrániť črevný mikrobióm vašej mačky a posilňuje jej imunitný systém. A keď je zdravá zvnútra, vidieť to aj navonok.

Preskúmajte naše krmivá:

Purina ONE®
Purina ONE®
Pokročilá výživa, ktorá pomáha chrániť rovnováhu črevného mikrobiómu vašej mačky
Naši odborníci na výživu Purina® vám prinášajú Purina ONE® Bifensis® - pokročilú výživu, ktorá pomáha chrániť črevný mikrobióm vašej mačky a posilňuje tak jej imunitný systém. Pretože keď je vaša mačka zdravá zvnútra, vidieť to na prvý pohľad
Purina ONE®
Purina One® predstavuje
Kombinovaná strava
Granuly a kapsičky Purina ONE® obsahujú všetky nevyhnutné živiny, ktoré vaša mačka potrebuje. Objavte výhody kombinovanej a vyváženej stravy s Purina ONE®.