Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pre vašich miláčikov.
Zlatý retriever a teriér

Všetko o psoch

Vyberte si to najlepšie krmivo pre svojho psa, inšpirujte sa našimi odbornými radami alebo sa zapojte do nášho kvízu a nájdite to správne plemeno. Nech už potrebujete zistiť čokoľvek, sme tu na to, aby sme vám pomohli nájsť odpovede na všetky vaše psie otázky.

Pes sedí pred miskou s jedlom
Výživa a kŕmenie
Naše produkty pre psov
Hľadáte vhodné krmivo pre svojho chlpatého priateľa? Máte si z čoho vyberať! Ponúkame všetko -od granúl až po kapsičky, od výrobkov pre šteňatá až po seniorov alebo od kompletných krmív až po špeciálne diéty. Prezrite si našu ponuku a nájdite to pravé pre svojho psieho miláčika.
Pes si dáva packu s človekom
Spoločnosť Purina vie, ako na to
Profesionálna starostlivosť o psov
Správna starostlivosť o psa znamená pochopiť všetky jeho potreby. Prečítajte si najlepšie rady a tipy od našich odborníkov a zistite, čo hovoria o výžive, správaní, zdraví alebo výcviku psov.
Ktoré plemeno je pre mňa vhodné?

Malý pes tak akurát na kolená alebo rýchly športovec? Hladkosrstý alebo huňatý? Milovník gauča alebo partner do prírody? Medzi desiatkami plemien môže byť ťažké vybrať si to najvhodnejšie pre vás. Odborníci zo spoločnosti Purina vám pomôžu nájsť šteňa, ktoré bude najlepšie vyhovovať vášmu životnému štýlu.

Objavte viac

Pes ide von na vodítku
Spoločnosť Purina vie, ako na to
Zaobstarávame si psa
Plánujete si zaobstarať nového psieho priateľa do rodiny, ale neviete, kde začať? Spoľahnite sa na Purinu. Prevedieme vás procesom adopcie, poradíme vám, ako osloviť chovateľa a aké výhody vám prinesie získanie psa. Dokonca vám pomôžeme vybrať ideálne meno pre vášho psa.
šteňa žuvajúce červenú hračku
Newsletter
Purina Club​
Veríme, že ľudia a domáce zvieratá vždy patrili k sebe. Naše potraviny a vedomosti vás podporia v každej fáze tohto vzácneho priateľstva a vašej cesty so psom. Prihláste sa na odber nášho newslettera, aby vám neunikli žiadne novinky!
Pes sedí pred miskou s jedlom
Spoločnosť Purina vie, ako na to
Kŕmenie a výživa
Kedy prejsť z krmiva pre šteňatá na krmivo pre dospelých psov a ako často by mal váš domáci miláčik dostávať svoju potravu? Pozrite si naše články s radami odborníkov spoločnosti Purina o kŕmení a výžive.
Starší pes v rukách majiteľa
Spoločnosť Purina vie, ako na to
Starší pes
Pomôžte svojmu psovi prežiť šťastný život a dožiť sa vysokého veku. Spoľahnite sa na naše odborné rady týkajúce sa všetkého od výživy až po starostlivosť o zdravie.
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Ak máte otázku týkajúcu sa vašej mačky vašho psa alebo akéhokoľvek výrobku Purina, členovia nášho tímu vám radi pomôžu.