Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pre vašich miláčikov.
dentalife
Dentalife

Objavte rad Dentalife®

Začnite s pravidelnou každodennou starostlivosťou o chrup svojho domáceho miláčika ešte dnes a podporte jeho šance na dlhý a aktívny život.

Žuvacia dentálna pochúťka s prirodzeným mechanickým čistením

Dentálna pochúťka Purina® Dentalife® má špeciálnu pórovitú štruktúru na žuvanie, ktorá pomáha pri každodennej starostlivosti o zuby, a navyše je veľmi šetrná k ďasnám. Vedecky dokázané, že znižuje tvorbu zubného kameňa a pomáha obmedzovať tvorbu zubného povlaku.

Dentalife® pre psy
pre psov
Objavte Dentalife® pre psy
Každý pes má špecifické nároky, ale zdravé zuby sú neoddeliteľnou súčasťou jeho zdravia. To je tiež dôvod, prečo naši odborníci vyvinuli unikátnu dentálnu pochúťku pre psy Purina® Dentalife®.
Dentalife® pre mačky
pre mačky
Objavte Dentalife® pre mačky
Lahodná dentálna pochúťka vám vďaka svojej chrumkavej a pórovitej štruktúre ľahko a účinne pomôže pri každodennej starostlivosti o zuby vašej mačky.
Dentalife
Sponzorované
Dentalife

DentaLife ActivFresh bojuje proti zápachu z úst

Dobrý stav ústnej dutiny vášho psa pozitívne prispieva k jeho celkovému zdraviu. Namiesto jednoduchého zakrytia zápachu z úst, DentaLife ActivFresh aktívne bojuje proti baktériám, ktoré ho spôsobujú. Kombinácia medu a riasy spirulina so žuvacou pórovitou štruktúrou tyčinky pomáhajú riešiť zápach z úst a starajú sa o zdravie ústnej dutiny.