S nadšením pre vašich miláčikov.
Učiteľka s deťmi a psom

Podporujeme programy zamerané na zodpovedné vlastníctvo domácich zvierat

Veríme, že keď verejnosti ukážeme, ako byť zodpovedným majiteľom, spolunažívanie medzi domácimi zvieratami a ľuďmi sa zlepší.

Náš cieľ

Do roku 2030 bude do našich programov zapojených 3 000 000 ľudí.

Náš záväzok

Prečo je to dôležité

Stať sa majiteľom domáceho zvieraťa je obohacujúca skúsenosť, ktorá môže do životov vniesť nielen radosť, no aj pevnejšie zdravie a celkovú spokojnosť. Je to však aj veľká zodpovednosť. A pretože niekedy nie je ľahké vedieť, čo je pre ne najlepšie, chceme ponúknuť dôležité a odborné informácie a rady. Deti sú budúcou generáciou majiteľov domácich zvierat. Sme presvedčení, že je dôležité, aby sa aj oni naučili, ako komunikovať so zvieratami a rešpektovať ich špeciálne potreby.

Preto budeme vytvárať digitálne nástroje a financovať aktivity, ako je napríklad aplikácia Zigzag Puppy Coach.

Tá dokáže navrhnúť individuálny plán výcviku na základe plemena a veku a pomáha novým majiteľom naučiť šteňa základné zručnosti. V spolupráci s odbornými partnermi sa zameriavame aj na vzdelávanie detí. Spoločne realizujeme programy, ktoré pomáhajú deťom lepšie pochopiť správanie domácich zvierat a učia ich, ako sa starať o zvieratá.

Ako to vidíme my

V spoločnosti Purina veríme, že keď ľudia a domáce zvieratá žijú spolu, život je bohatší. Vieme tiež, že byť zodpovedným majiteľom domáceho zvieraťa má prínos nielen pre ľudí a zvieratá, ale aj pre celú našu spoločnosť. Preto chceme, aby čo najviac ľudí skutočne rozumelo domácim zvieratám.

Život s domácimi zvieratami nám môže do našich životov prinášať radosť a lásku. Je dôležité myslieť na ich potreby, aby sa cítili šťastné, v bezpečí a milované.

Odborníci spoločnosti Purina

Aktuálne aktivity

Už mnoho rokov úspešne organizujeme programy na podporu zodpovedného vlastníctva domácich zvierat v celej Európe. V Portugalsku napríklad spolupracujeme s KidZaniou, tréningovým krytým mestom pod záštitou ministerstva školstva, kde si deti môžu vyskúšať, aké je to byť dospelým. Práve tam sme otvorili prvú veterinárnu kliniku Purina Pet School, ktorá simuluje návštevu veterinára a pomáha deťom naučiť sa starať o mačky a psy. Chceme, aby deti vedeli, čo ich domáce zvieratá potrebujú a aká dôležitá je veterinárna starostlivosť. Všetky školy, ktoré navštívia KidZaniu, dostanú naše materiály Pet School. Za prvé tri mesiace od otvorenia kliniky navštívilo kliniku viac ako 8 500 detí.

Nestlé CVS: vytváranie hodnoty pre všetkých

Tak ako sa snažíme zlepšovať život domácich miláčikov a ich milujúcich majiteľov, aj naša materská spoločnosť Nestlé sa snaží zlepšovať kvalitu života a prispievať k zdravšej budúcnosti jednotlivcov a rodín, od našich komunít až po našu planétu.

Prečítajte si viac o spoločnosti Nestlé a jej úlohe v spoločnosti.

 

Dievča beží so psami
Náš vplyv
Naše záväzky
Sme odhodlaní urobiť ešte viac pre domáce zvieratá, ich milujúcich majiteľov a našu spoločnú planétu. Preto sme sa zaviazali dodržiavať šesť záväzkov značky Purina.