Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
S nadšením pre vašich miláčikov.
Mačka sedela na pohovke

Všetko o mačkách

Vyberte si to najlepšie krmivo pre svoju mačku, inšpirujte sa našimi odbornými radami alebo vyplňte náš kvíz a nájdite to správne plemeno pre vás. Nech už potrebujete zistiť čokoľvek, sme tu na to, aby sme vám pomohli nájsť odpovede na všetky vaše otázky týkajúce sa mačiek.

Mačka pri miskách s jedlom
Výživa a kŕmenie
Naše produkty pre mačky
Hľadáte vhodné krmivo pre svojho chlpatého priateľa? Máme z čoho vyberať! Ponúkame všetko - od granúl po kapsičky, od výrobkov pre mačiatka až po seniorov alebo od kompletného krmiva po špeciálne diéty. Prezrite si našu ponuku a nájdite niečo pre svojho mačacieho miláčika.
Zázvorová mačka na ramene majiteľa
Spoločnosť Purina vie, ako na to
Profesionálna starostlivosť o mačky
O správnu starostlivosť o mačky sa oplatí požiadať priamo expertov. Prečítajte si, čo odborníci spoločnosti Purina hovoria o výžive, správaní, vývoji, zdraví a ďalších oblastiach života vašej mačky.
Ktoré plemeno je pre mňa vhodné?

Veľké plyšové zviera alebo malý tiger? Krátkosrstý alebo huňatý? Domáci povaľač alebo outdoorový prieskumník? Medzi desiatkami plemien môže byť ťažké vybrať si to najvhodnejšie pre vás. Odborníci zo spoločnosti Purina vám pomôžu nájsť mačiatko, ktoré bude najlepšie vyhovovať vášmu životnému štýlu.

Objavte PRO PLAN® LIVECLEAR®
Sponzorované
Pro Plan

Predstavujeme PRO PLAN LIVECLEAR

Prvé a jediné krmivo pre mačky so zníženým obsahom alergénov na svete, ktoré je pre mačky bezpečné a ohľaduplné. Aby sa s vami aj naďalej mohli maznať vo vašich náručiach.

Objavte viac

Mačka na lone majiteľov
Spoločnosť Purina vie, ako na to
Zaobstarávame si mačku
Plánujete si zaobstarať nového mačacieho priateľa do rodiny, ale neviete, kde začať? Spoľahnite sa na Purinu. Prevedieme vás procesom adopcie, poradíme vám, ako osloviť chovateľa a aké výhody vám prinesie zaobstaranie mačky. Dokonca vám pomôžeme vybrať ideálne meno pre vašu mačku.
mačiatko sedí niekomu na kolenách
Newsletter
Purina Club
Veríme, že ľudia a domáce zvieratá vždy patrili k sebe. Naše potraviny a vedomosti vás podporia v každej fáze tohto vzácneho priateľstva a vašej cesty s mačkou. Prihláste sa na odber nášho newslettera, aby vám neunikli žiadne novinky!
Dvě kočky jí z misek vedľa seba
Kŕmenie a výživa
Kedy prejsť z krmiva pre mačiatka na krmivo pre dospelé mačky a ako často by mal váš maznáčik dostávať svoju porciu? Prezrite si naše články s radami od odborníkov z Puriny o kŕmení a výžive.
Staršia mačka na kolenách majiteľa
Spoločnosť Purina vie, ako na to
Staršia mačka
Pomôžte svojej mačke prežiť šťastný život a dožiť sa vysokého veku. Spoľahnite sa na naše odborné rady týkajúce sa všetkého od výživy až po starostlivosť o zdravie.
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Ak máte otázku týkajúcu sa vašej mačky vašho psa alebo akéhokoľvek výrobku Purina, členovia nášho tímu vám radi pomôžu.