S nadšením pre vašich miláčikov.
Objavte PRO PLAN® LIVECLEAR®

Objavte PRO PLAN® LIVECLEAR®

Prvé a jediné krmivo pre mačky so zníženým obsahom alergénov na svete.

Priblížime vám vašu mačku

Veríme, že nič by nemalo stáť v ceste putu medzi vami a vašou mačkou. Dokonca ani mačacie alergény. Zistite, ako vám náš rad PRO PLAN® Liveclear® pomôže zvládnuť alergie a priblíži vás k vašej mačke.

PRO PLAN® Liveclear® je revolučné krmivo pre mačky, ktoré preukázateľne znižuje množstvo alergénov v mačacích chlpoch a srsti v priemere o 47 % od tretieho týždňa každodenného kŕmenia*.

*Satyaraj E. et al, Immunity Inflammation and Disease. 2019; 7(2):68-73.

Ako PRO PLAN® LIVECLEAR® funguje

Každá mačka je jedinečná, a preto sa líši aj hladina bielkoviny Fel d 1, ktorú produkuje, rovnako ako sa líši citlivosť každého človeka na tieto alergény. Neexistuje žiadny univerzálny spôsob, ako sa vysporiadať s mačacími alergénmi. Každý kúsok pomáha, preto je kombinácia viacerých opatrení často najlepším spôsobom, ako pomôcť znížiť množstvo alergénov vo vašej domácnosti.

Pro Plan pre mačky
Kúpiť teraz
Záruka spokojnosti alebo vrátenia peňazí​
Doprajte svojej mačke krmivo PRO PLAN® Liveclear® počas celých troch týždňov. Dodržiavaním odporúčanej dennej dávky a dodržiavaním rutiny na zvládanie alergénov sa dočkáte skvelých výsledkov. ​

Ak nebudete spokojní, ponúkame vrátenie peňazí.
Ocenenie za potraviny vhodné pre alergikov
Ocenenia a uznania
Ocenenie za potraviny vhodné pre alergikov
Sme hrdí na to, že rad PRO PLAN® Liveclear® získal ocenenie Allergy Friendly Product Award od spoločnosti Allergy UK. Toto ocenenie znamená, že náš výrobok môže byť prospešný pre ľudí, ktorí majú problémy so znášaním mačacích alergénov pri každodennom používaní.
Udržujte mačacie alergény pod kontrolou
PRO PLAN® LIVECLEAR®
Udržujte mačacie alergény pod kontrolou
Vaše domáce prostredie je plné alergénov Fel d 1. Podobne ako trblietky, aj tento veľmi lepkavý proteín priľne na akýkoľvek povrch a môže tam zostať veľmi dlho. Preto je dôležité dodržiavať existujúce pravidlá kontroly mačacích alergénov, aby PRO PLAN® Liveclear® mohol ešte viac pomôcť.

Objavte príbehy napísané spoločnosťou PRO PLAN® LIVECLEAR®

Príbeh napísaný spoločnosťou PRO PLAN® LIVECLEAR®

Ako odborníci spoločnosti Purina dospeli k revolučnému objavu, ktorý stojí za produktom PRO PLAN® Liveclear®? Vďaka vášni, inováciám a viac ako desaťročiu prelomového výskumu.

Zistiť viac

Často kladené otázky

Krmivo PRO PLAN® Liveclear® sa nepodobá žiadnemu inému krmivu pre mačky na trhu, preto môžete mať o ňom veľa otázok. Odpovede na tie najčastejšie nájdete tu.

Prečítajte si najčastejšie odpovede