S nadšením pre vašich miláčikov.
Majiteľ so psom

Spolupráca s organizáciami na adopciu domácich zvierat

V spoločnosti Purina veríme, že každé domáce zviera si zaslúži milujúci domov. Preto spolupracujeme s viacerými organizáciami, ktoré podporujú adopciu zvierat.

Náš cieľ

Najneskôr do roku 2025 budeme spolupracovať s organizáciami na adopciu domácich zvierat. Podporíme to, čo sa osvedčilo, a pomôžeme zvýšiť počet adopcií.

Náš záväzok

Prečo je to dôležité

Adopciu domácich zvierat podporujeme od samého začiatku. Chceme, aby si všetky zvieratá našli milujúci domov. Koniec koncov, táto téma bola súčasťou nášho pôvodného záväzku na rok 2016. V niektorých krajinách pandémia covid-19 a následná kríza spôsobili zvýšený počet opustených psov a mačiek. Útulky sa museli vysporiadať s týmito dôsledkami, čím sa náš záväzok stal ešte dôležitejším. Budeme naďalej spolupracovať s našimi partnermi na podpore adopcie zvierat a spoločne pokračovať v tom, čo sa osvedčilo.

Ako to vidíme my

V spoločnosti Purina milujeme domáce zvieratá a veríme, že život s nimi je prospešný pre jednotlivcov i spoločnosť. Majitelia jednoducho nemôžu byť bez svojich domácich miláčikov, milujú ich a vo väčšine prípadov sa o nich dobre starajú. V dôsledku ekonomických a spoločenských vplyvov sa však každoročne tisíce psov, mačiek a iných domácich zvierat ocitnú bez majiteľa. A ich počet neustále rastie.

Vieme, že máme jedinečnú príležitosť podporiť adopciu. Preto spolupracujeme s rôznymi organizáciami v celej Európe, aby sme pomohli zvýšiť počet zvierat umiestnených do nových domovov. Útulkom darujeme krmivo a podporujeme celý rad osvetových a vzdelávacích kampaní, ktoré zdôrazňujú výhody a povinnosti spojené s adopciou zvierat. Darovanie krmiva je dôležitou súčasťou našej podpory. Bolo to tak aj počas pandémie covid-19, ktorá ovplyvnila aj financovanie útulkov. Vtedy sme darovali milióny balíkov krmiva nielen spolupracujúcim organizáciám, ale aj jednotlivcom, ktorí potrebovali našu pomoc a podporu.

Vieme, že puto medzi domácim miláčikom a človekom prináša mnoho výhod. Preto hľadáme funkčné riešenia, ktoré umožnia adopciu. Zlepšíme život domácich zvierat, ktoré potrebujú druhú šancu, a ľudí, ktorí ich milujú.

Odborníci spoločnosti Purina

Nestlé CVS: vytváranie hodnoty pre všetkých

Tak ako sa snažíme zlepšovať život domácich miláčikov a ich milujúcich majiteľov, aj naša materská spoločnosť Nestlé sa snaží zlepšovať kvalitu života a prispievať k zdravšej budúcnosti jednotlivcov a rodín, od našich komunít až po našu planétu.

Prečítajte si viac o spoločnosti Nestlé a jej úlohe v spoločnosti.

 

Dievča beží so psami
Náš vplyv
Naše záväzky
Sme odhodlaní urobiť ešte viac pre domáce zvieratá, ich milujúcich majiteľov a našu spoločnú planétu. Preto sme sa zaviazali dodržiavať šesť záväzkov značky Purina.