S nadšením pre vašich miláčikov.
Teriér sedí na kolenách ženy, ktorá pracuje na notebooku

Pre zamestnávateľov

Zistite, ako vo vašej spoločnosti nastaviť program Maznáčikovia v práci.

Objavte všetky výhody, ktoré môže program Maznáčikovia v práci priniesť a šesť krokov, ktoré môžete urobiť, aby ste ho na svojom pracovisku realizovali.

Pretvorte svoje pracovisko na úžHAFsné!

Šesť krokov

Či už sú vaše zásady formálne alebo neformálne a veľkosť vášho pracoviska akákoľvek, môžeme vám pomôcť vytvoriť vlastný program Maznáčikovia v práci. Pozrite sa na šesť krokov, ktoré treba urobiť!

Náš účel

Globálny cieľ spoločnosti Purina je: Obohacovať životy domácich miláčikov a ľudí, ktorí ich milujú. Náš účel stavia na našom dedičstve a našej viere: Keď sa maznáčikovia a ľudia spoja, život sa stáva bohatším #WeAreBetterWithPets Odráža našu odbornosť a súvisí s výzvami sveta okolo nás. Je to motivácia, ktorá inšpiruje našich ľudí každý deň.

Zamestnávateľské výhody domácich maznáčikov v práci

Sme presvedčení, že maznáčikom a ľuďom je spolu lepšie – a toto presvedčenie je podložené výskumom. Keď sme v rámci porovnávacej štúdie oslovili viac ako 1 000 spoločností, výsledky ukázali, akou pomocnou silou pre dobro firmy môžu domáci miláčikovia byť.

Náš prieskum ukázal, že niektoré z kľúčových výhod pre firmy sú nasledujúce:

Pets at work infographic

Prečo to aspoň neskúsiť?

Skúste aspoň jeden deň s domácimi miláčikmi v práci a uvidíte, že nadchnete veľa kolegov, ktorí sa určite radi nabudúce pripoja.

Ako sa pripraviť

Akonáhle sa rozhodnete usporiadať skúšobný deň s miláčikmi v práci, je potrebné stanoviť si konkrétny deň (často je dobrou voľbou piatok). Budete sa tiež musieť s kolegami dohodnúť na jasných pokynoch, ktorými sa musí každý riadiť.

Ďalšie kroky

Osvedčil sa deň s domácimi miláčikmi v práci? Premýšľate o spustení vlastného programu Maznáčikovia v práci? Nezabudnite, že nás môžete kontaktovať pre ďalšie informácie a podporu.

Pozrite sa na naše videá so skúsenosťami ľudí s programom Maznáčikovia v práci, a z prvej ruky si vypočujte, ako sa vďaka tomu stalo kancelárske prostredie uvoľnenejším a veselším miestom pre prácu.

Prípadové štúdie

Bígľ pri stole so škatuľami Bonio
Maznáčikovia v práci
Máte záujem o zavedenie programu Maznáčikovia v práci na vašom pracovisku?
Chceme využiť naše skúsenosti s povoľovaním prítomnosti domácich zvierat v našich kanceláriách a pomôcť ostatným spoločnostiam urobiť to isté. Pokiaľ máte záujem o to, aby vaše pracovisko bolo priateľské k domácim zvieratám, kontaktujte nás a my vám pomôžeme!