S nadšením pre vašich miláčikov.
Dentalife+Felix Sampling Cat

Vzorky pochúťok pre vašu mačku zadarmo!

Vyplňte formulár tu dole na stránke a získajte vzorku pochúťok DENTALIFE® a FELIX®.

Akcia trvá do 3. 12. 2023 alebo do vyčerpania zásob.

Pravidlá akcie

Prečítajte si, prečo je dobré mačku odmeňovať. V článku nájdete nielen zaujímavé tipy, ale aj správne odpovede na kvízové otázky.

Potom neváhajte, vyplňte formulár nižšie a získajte zadarmo vzorky pochúťok DENTALIFE® a FELIX® zadarmo!

 

Na čo je dobré podávať mačkám pochúťky?

Aj keď sa táto schopnosť pripisuje predovšetkým psom, aj mačky sa dokážu veľa naučiť. Pochúťky sú ideálnou možnosťou, ako ich v takých prípadoch motivovať na opakovanie správania, ktoré v nich chcete upevniť.

Zároveň tak môžeme dodať mačkám, ktoré sú chované v byte, rôznorodosť v jedle. Tie nemajú príležitosť obohatiť si jedálny lístok lovom, preto môžu skúšať túto potrebu uspokojiť obhryzovaním kvetín, predmetov alebo snahou dostať sa k odpadkom či nestráženému jedlu na stole.

Dentalife+Felix Sampling Cat
Ktoré pochúťky zvoliť?
Zloženie pochúťok nikdy nepodceňujte. Mačky sú pravé mäsožravce, budú preto vždy rady za chuť a vôňu rôznych druhov mäsa. Rôzne textúry, farby a chute vzbudia vo vašej mačke zvedavosť a hravosť.

Vďaka pochúťkam FELIX® od spoločnosti Purina si so svojou mačkou môžete užiť viac radostných a šantivých chvíľ. Pochúťky FELIX® obsahujú neodolateľný farebný mix mäsových pochutín, ktoré sú plné lákavých vôní, lahodných chutí a príťažlivých textúr.

Pochúťky, ktoré pomáhajú čistiť zuby

Pochúťka pre vašu mačku nemusí byť len chutná, ale aj prospešná. Ak svoju mačku kŕmite mäkkým krmivom, je potrebné aspoň dvakrát týždenne podať pochúťky s dentálnym účinkom.

Pochúťky Dentalife Cat od spoločnosti Purina vďaka poréznej štruktúre bránia usadzovaniu zubného kameňa. Vďaka krehkosti a poréznosti zabezpečujú obrus zubov, ktoré tak zbavuje zubného povlaku a kameňa. Obsahujú taurín a vápnik. Ich účinok je vedecky overený.