S nadšením pre vašich miláčikov.
Beagle sedí majiteľke na kolenách, zatiaľ čo ona pracuje

Domáci miláčikovia v práci a covid-19

Premýšľate o opätovnom privítaní psov do vašej kancelárie? Zoznámte sa s opatreniami, ktoré sme zaviedli a s našimi najlepšími tipmi.

V Purine bezhranične veríme, že domácim miláčikom a ľuďom je spolu lepšie. To je dôvod, prečo sme z programu Maznáčikovia v práci urobili jeden z našich 10 záväzkov Purina v spoločnosti.

Sme presvedčení, že dnes viac ako inokedy hrá program Maznáčikovia v práci dôležitú úlohu v pomoci ľuďom zvládať rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom a zažiť to, aký veľký vplyv môžu mať domáce zvieratá na pracovisku.

Napriek tejto neobvyklej dobe sme sa snažili upraviť naše zásady programu Maznáčikovia v práci tak, aby sa psy vrátili do našich kancelárií bezpečne a v súlade s vládnymi opatreniami.

Najlepšie Purina tipy, ako privítať psy späť do kancelárie

Vzhľadom na to, že sa v kanceláriách zavádzajú prísne hygienické pravidlá a dochádza k ich prestavbe s cieľom udržať sociálny odstup, by vás možno mohlo zaujímať, aké opatrenia treba zaviesť, aby ste mohli opäť privítať psy v kancelárii.

Od júla 2022 sme v obmedzenej miere testovali návrat psov späť do našej kancelárie v Gatwicku a teraz sa môžeme podeliť o praktické rady a tipy, ktoré pomôžu ďalším organizáciám a majiteľom domácich zvierat využiť to, čo sme sa počas tejto skúšobnej fázy naučili.

Border kólia vyzerajúca z okna
Purina skúsenosti
Bojíte sa separačnej úzkosti?
Mnoho z nás strávilo posledných pár mesiacov doma so svojimi štvornohými kamarátmi. Ak vám situácia nedovolí priviesť svojho psa do práce, možno sa obávate, že váš psík bude trpieť separačnou úzkosťou. S naším sprievodcom sa dozviete, ako svojmu psovi uľahčiť to, keď zostane sám doma.
Bígľ pri stole so škatuľami Bonio
Maznáčikovia v práci
Máte záujem o zavedenie programu Maznáčikovia v práci na vašom pracovisku?
Chceme využiť naše skúsenosti s povoľovaním prítomnosti domácich zvierat v našich kanceláriách a pomôcť ostatným spoločnostiam urobiť to isté. Pokiaľ máte záujem o to, aby vaše pracovisko bolo priateľské k domácim zvieratám, kontaktujte nás a my vám pomôžeme!
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Ak máte otázku týkajúcu sa vašej mačky vašho psa alebo akéhokoľvek výrobku Purina, členovia nášho tímu vám radi pomôžu.